Viziunea NOASTRA

Despre Noi

Suntem o echipa de consultanti in management, Experti in Legislatia Muncii, avand competente solide in jurisdictia muncii, relatii de munca, administrare personal si salarizare, Securitate si sanatate in munca, situatii de urgenta si prevenirea si stingerea incendiilor. Preocuparea fundamentala a expertilor nostri este de a promova interesele clientilor. Suntem adeptii stabilirii relatiilor de afaceri pe termen lung si acest lucru ne permite sa intelegem mai bine mediul, scopul si valorile afacerii dumneavoastra. Consideram ca oamenii cu care lucram sunt cheia succesului nostru, sunt oamenii care ne mentin in top!

ECHIPA NOASTRA

Corneliu Bente

Fondator, Expert Legislatia Muncii

laurentiu-brincus-echipa

Laurentiu Brancus

Partener, Expert Legislatia Muncii

ciprianpop

Ciprian Pop

Expert Administrare Personal & Salarizare

paula-petcu-echipa

Paulina Petcu

Expert Administrare Personal & Salarizare

laura_georgescu

CLector univ. dr Laura Georgescu

Avocat Baroul București

alexandru-ticlea-echipa

Prof. univ. dr Alexandru Ticlea

Avocat Baroul București

Corneliu Bente

Fondator, Expert Legislatia Muncii

Cu experiență profesională de peste 12 ani în dreptul muncii, licențiat în științe juridice, doctorand în dreptul muncii, specializat în restructurare organizațională, răspundere disciplinară, răspundere patrimonială și concilierea conflictelor de muncă. Experiența sa profesională este completată de calitatea Președinte al Uniunii Naționale a Experților în Legislația Muncii.

laurentiu-brincus-echipa

Laurentiu Brancus

Partener, Expert Legislatia Muncii

Cu experiență profesională de peste 10 ani în relații de muncă în cadrul unor instituții de interes național, licențiat în economie, specializat în managementul resurselor umane, absolvent al unui program postuniversitar de Dreptul muncii și securității sociale, membru de onoare al Uniunii Naționale a Experților în Legislația Muncii.

ciprianpop

Ciprian Pop

Expert Administrare Personal & Salarizare

Licențiat în stiințe juridice, absolvent al unui program postuniversitar de Dreptul muncii și securității sociale și a altor cursuri de specializare în relații de muncă, Membru acreditat al Uniunii Naționale a Experților în Legislația Muncii.

 
paula-petcu-echipa

Paulina Petcu

Expert Administrare Personal & Salarizare

Cu peste 40 de ani de experiență în administrare de personal și salarizare cu multiple participări la cursuri de specializare, conferințe și seminarii din domeniul muncii și securității sociale.

 
laura_georgescu

Lector univ. dr Laura Georgescu

Avocat Baroul București

Doctor în dreptul muncii, lector universitar la Facultatea de Drept a Universității Ecologice din București.

 

Prof. univ. dr Alexandru Ticlea

Avocat Baroul București

Avocat în Baroul București, cel mai influent autor de dreptul muncii din România, Rectorul Universității Ecologice din București

 

Laurentiu Petre

Avocat Baroul Bucuresti

Avocat Baroul Bucuresti

Dr. Andrei Savescu

Avocat Baroul Bucuresti

Avocat Baroul Bucuresti

gabriel uluitu

Conf. univ. dr. Gabriel Uluitu

Avocat Baroul București

Este titularul cursului de dreptul muncii și Preşedinte al Senatului Universităţii Nicolae Titulescu din Bucureşti.

 
mirela-valeanu-echipa

Mirela Valeanu

Expert Securitate si Sanatate in Munca

Activează în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă de peste 17 ani, inginer- economist de profesie, absolventa unui master în “Managementul Securitatii şi Sanatăţii în Muncă “ şi a altor programe postuniversitare de dreptul muncii și securității sociale. Experiența sa profesională este completată de calitatea de Vicepresedinte al Uniunii Naţionale a Experţilor în Legislaţia Muncii.

 
adrianbucur

Adrian Bucur

Expert Administrare Personal & Salarizare

Licențiat în stiințe juridice, absolvent al unui program postuniversitar de Dreptul muncii și securității sociale și a altor cursuri de specializare în relații de muncă, Membru acreditat al Uniunii Naționale a Experților în Legislația Muncii.

Thank you!

Your message has been successfuly sent. We will contact you very soon!